Spoločnosť Brother ponúka široké spektrum tlačiarní štítkov, určených na značenie v rôznych oblastiach, od domácností, kancelárií, až po elektroinštaláciu, priemysel či zdravotníctvo.

Rozlišujeme 2 základné typy:

  • tlačiarne štítkov P-touch – určené na trvalé značenie s laminovanými páskami TZe
  • rýchlotlačiarne štítkov QL – určené na dočasné značenie s páskami DK

P-touch tlačiarne sú dostupné v prevedení: ručné modely, stolné modely, PC modely. V závislosti od modelu tlačia na pásky široké od 6 mm až do 36 mm. Základné modely postačia na bežné potreby značenia v domácnosti či kancelárii, vyššie ponúkajú aj množstvo integrovaných šablón, fontov či WiFi konektivitu,  špeciálne modely pre elektrikárov disponujú znakmi, potrebnými pre ich účel. Je možné ich využiť všade tam, kde potrebujete niečo natrvalo a jasne označiť.

QL tlačiarne sú stolné modely, pripojiteľné na PC pomocou USB alebo sieťového pripojenia (v závislosti od modelu). Používajú DK rolky, ktoré sú dostupné ako preddefinované štítky (napr. adresný, prepravný, CD štítok) alebo ako súvislá rolka. Sú ideálne na použitie v kancelárii na označenie šanónov, prehľadnú archiváciu, poštu, v skladovom hospodárstve na prehľadnú identifikáciu priestorov a množstvo iného.

Kompletnú ponuku tlačiarní štítkov Brother nájdete na www.brother.sk

UA-82746441-1