INÝ AKO INÍ

REVOLUČNÝ JAPONSKÝ VÝROBCA KANCELÁRSKEJ TECHNIKY

Spoločnosť Brother bola založená už v roku 1908 dvoma bratmi, v japonskom meste Nagoya, kde má doteraz svoje sídlo. V prvých rokoch svojej existencie bolo hlavné zameranie činnosti na produkty pre textilný a strojársky priemysel, ako sú šijacie stroje či kovoobrábacie CNC systémy. Neskôr sa spoločnosť zamerala na vývoj kancelárskej techniky, vrátane technológie ihličkovej tlače, termo tlače a do dnešných dní je prelomovým vývojárom laserovej a atramentovej tlače.

Spoločnosť Brother ponúka svoje služby po celom svete, obchodné zastúpenia má vo vyše 40 krajinách sveta a výrobné závody v 16 krajinách. V júli 2007 Brother Industries otvorila výrobný závod aj na Slovensku, v Krupine. V upravených závodoch bývalej mliekárne dnes vyrába nové a recyklované tonerové kazety.

V roku 1991 prichádza spoločnosť Brother International so svojim výhradným zastúpením do Českej republiky, pričom na Slovensku pôsobí prostredníctvom obchodnej kancelárie v Pezinku. V súčasnosti Brother na slovenskom trhu ponúka ucelený sortiment kancelárskych produktov, kde dominantné postavenie majú atramentové multifunkčné zariadenia, laserové tlačiarne a multifunkcie a tlačiarne štítkov.

Laserové/LED zariadenia
Spoločnosť ponúka široký sortiment úsporných laserových/LED tlačiarní a multifunkčných zariadení, ktoré spĺňajú náročné požiadavky zákazníkov na nízke prevádzkové náklady a vysokorýchlostnú i veľkoobjemovú tlač.Vďaka kompaktnému dizajnu sú ideálne nielen pre menšie pracovné skupiny, obchody a kancelárie, ale aj do domácností.
Atramentové zariadenia
Kompaktné atramentové multifunkčné zariadenia sú ideálne do kancelárie, ale aj domácností. Vynikajú množstvom inovatívnych funkcií a riešení. Profesionálne A3 multifunkčné zariadenia plne spĺňajú vysoké nároky firemnej klientely a štátnej správy.
Tlačiarne štítkov a etikiet
Jednoduché použitie a profesionálny výstup pre potreby značenia v priemysle, kanceláriách, skladoch, ale aj v domácnostiach. Modely s označením P-touch tlačia laminované štítky, určené pre trvalé značenie, odolné a trvácne aj v extrémnych podmienkach. Modely s označením QL a TD tlačia najmä papierové etikety a sú vhodné pre administravívnu činnosť a skladového hospodárstvo.
Skenery a prenosné zariadenia
Ponúkame i jedinečné produkty s pridanou hodnotou, ako sú mobilné tlačiarne s označením PJ/RJ/MW, ktoré sú obľúbené pre svoju vysokú prenositeľnosť. Svoje uplatnenie nachádzajú predovšetkým v štátnej správe, logistike, skladovom hospodárstve, zdravotníctve a súkromnom sektore. Keďže v dnešnej dobe je vysoký dopyt po digitalizácii papierových dokumentov, Brother vyvinul aj sofistikované, vysokorýchlostné jednoúčelové skenery.

Bližšie informácie o produktoch nájdete na www.brother.sk

UA-82746441-1