Energy Efficiency Award – 2016

Atramentové multifunkčné tlačiarne spoločnosti Brother získali cenu Energy Efficiency Award

 Špecialista na technológie, spoločnosť Brother, dosiahla v tomto roku vynikajúci výsledok v energetickej účinnosti svojich multifunkčných atramentových tlačiarní určených pre kancelárie a malé a stredne veľké pracovné skupiny. Model MFC-J5720DW získal ocenenie nezávislej organizácie Buyers Laboratory (BLI).

Popredný svetový nezávislý orgán na testovanie zariadení zobrazujúcich obrázky vybral tento model pre jeho impozantné hodnoty energetickej účinnosti v kategórii A4 farebných multifunkčných tlačiarní určených pre malé a stredne veľké pracovné skupiny.

Sploločnost BLI pre nájdenie víťaza testuje produkty čo najdôslednejšie a  najprísnejšie a počas dlhej doby aby výsledky boli čo najpresnejšie.

 

Tlačiareň MFC-J5720DW získala ocenenie BLI „Pick Awards“  vďaka následujúcim vlastnostiam:

  • dosiahla o 49% nižšiu ročnú spotrebu energie, než je priemerná odhadovaná spotreba v danej kategórii, čím sa tlačiareň radí k najúspornejším vo svojej triede
  • vďaka režimu šetrenia náplne umožňuje redukovať spotrebu atramentu
  • množstvo ekologických funkcií pomáha znižovať množstvo odpadu a šetriť energiou

 David Sweetnam, riaditeľ výskumných a laboratórnych služieb BLI EMEA/Asia povedal: „Tlačiareň Brother MFC-J5720DW si túto cenu zaslúži, pretože dosiahla obdivuhodne nízku spotrebu energie počas testovania.

Vďaka obrovskej konkurencii na trhu farebných tlačiarní formátu A4 sa parametre týchto zariadení neustále zlepšujú.

“MFC-J5720DW taktiež dosahuje nižšiu úroveň hluku než jeho konkerenčný priemer, čo oceníte najme pri každodennom používaní v kancelárii. Taktiež dosahuje kratší čas prebudenia z režimu spánku ako konkurenčný priemer.”

Brother si uvedomuje veľký význam, ktorý prikladajú zákazníci energetickej účinnosti zariadení. Preto pri vývoji našich produktov kladieme veľký dôraz na enviromentálne hľadisko.

“Sme nesmierne hrdí na to, že tlačiareň MFC-J5720DW bola ocenená spoločnosťou BLI v kategórii Energetická účinnosť pre svoje schopnosti šetrenia energie a znížením plytvania atramentom pri tlači.”

Model MFC-J5720DW patrí do najnovšej série Business Smart, ktorá bola uvedená na trh

Tlačiareň MFC-J5920DW z tejto série získala ocenenie tiež.

Leave Comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

UA-82746441-1